Collection: Products

28 products
  • Basics to fondant with Pretty Bites
    Basics to fondant with Pretty Bites
    Regular price
    $64.95
    Sale price
    $64.95
    Unit price
    per 
  • Birthday treats pack
    Birthday treats pack
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Cheesy love bites
    Cheesy love bites
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Design your own cookie pack
    Design your own cookie pack
    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Unit price
    per 
  • ESSENTIALS TO COOKIE DECORATING (2 HOUR CLASS)
    ESSENTIALS TO COOKIE DECORATING (2 HOUR CLASS)
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $149.95
    Unit price
    per 
  • FANCY BIRTHDAY BITES
    FANCY BIRTHDAY BITES
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Future MRS bites
    Future MRS bites
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Gender reveal bites
    Gender reveal bites
    Regular price
    $44.95
    Sale price
    $44.95
    Unit price
    per 
  • Girls weekend bites
    Girls weekend bites
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • Graduation pack
    Graduation pack
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • HAPPY ANNIVERSARY BITES
    HAPPY ANNIVERSARY BITES
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Happy Freekin' Bday bites
    Happy Freekin' Bday bites
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Unit price
    per 
  • Hens night bites
    Hens night bites
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Unit price
    per 
  • LET'S GET LIT BITES
    LET'S GET LIT BITES
    Regular price
    $39.95
    Sale price
    $39.95
    Unit price
    per 
  • Loving you is YEEZY (SINGLES)
    Loving you is YEEZY (SINGLES)
    Regular price
    $5.49
    Sale price
    $5.49
    Unit price
    per 
  • Mastering sugar cookies with Pretty Bites (interactive online course)
    Mastering sugar cookies with Pretty Bites (interactive online course)
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Unit price
    per